UKU NURK EESTI KEELNE VOICE OVER

 Ferratum Winter 24
 Eesti Kliimaministeerium
 Töötukassa
 Aina köögid
 Audiobook reading demo
 Audiobook reading demo
 Audiobook reading demo
 Garmin Forerunner®
 3Di Job advertisement
 Shipzee
 Ferratum
 Estonian retirement system

Lühidalt

Olen 54 aastane mees

Dünaamiline hääl, informatiivne, kõneline ja sobib narratsioonideks ehk selgitusteks. Kui võimalik, saada mulle hinna pärimisel alati ka näidisklipp, millist häälehoiakut soovid.

Olen Eestlane
Sutlen Eesti, Soome, Vene ja Inglise keeles.

Arvesta lühemate töödele 1-2 päeva
Üldiselt reageerin päeva jooksul ja üritan salvestada samuti ühe-kahe päeva sees. Pikemate ja mahukamate tööde puhul lepime kokku minu töö tähtaja, et teaksid arvestada. Kuna olen töötanud ka organisatsioonides ja tean seda surmahirmu tunnet, mis kaasneb äsja möödunud töötähtajaga, siis olen valmis ka kiirelt reageerima.

Kodustuudio

Mikrofon: Stellar X2, SE Electronics M1C
Eelvõimendus: dbx286s
Helikaart: Tascam US-2x2
Töötlusprogramm: Reaper koos paljude pluginatega
Helitöötlus: puhastamine, kompressioon, EQ, saturatsioon, taustamuusika ja helide lisamine. Vajadusel saadan ka töötlemata heli.

Natuke minust

Töötasin reklaamiagentuurides umbes 20 aastat, enne kui ära tüdinesin. 5 aastat tagasi otsustasin hakata vabakutseliseks loovmeheks. Elan maal, puumajas ja minu aknast paistab õunapuuaed ja kasvuhoone. Teisest aknast paistab majaesine ja mets. Maja taga on põld, sellepärast vaatan tagumistest akendest ainult suviti välja. Siis on ilus ja roheline. Oleneb muidugi sellest, mida põllumees sinna põllule külvab.

Oma tööks pakun turunduskonsultatsioone, õpetan reklaamiteadust ja teen podcaste. Tallinna Ülikoolile olen supertänulik, et saan seal anda välispidise õppejõuna loovkirjutamist. Tudengid on lahedad ja sedasi saab ka reklaamiteadmised endale paremini selgeks.

Mitu podcasti mul on? Vist 6. See pole võistlus ja ma ei uhkusta. Lihtsalt ma ei saa oma muusikaloomingut ja turundusteadmisi ühte patta panna. Aga turundusest räägin palju. Ma räägin üldse palju - see ongi mu töö. Aitan oma klientidele ka podcaste teha ja kõike seda pilla-palla pillerkaart, mis sinna juurde käib.

Muusikaloomine on minu kirg. Ei - see on pigem elu. Ma olen kirjutanud põhiliselt sahtlisse, sellepärast ongi mul suured sahtlid. Aga kõrvalproduktina olen omandanud võimsad helitöötluse skillid. Ma olen helitöötlemise friik - autudest on mul kama, aga helitöötlus ajab kuumaks. Veider.

Pealelugemine ehk voice over on mu uus teenus. Küsi pakkumist ja kuula minu häälenäiteid. Ma olen miskipärast kogu aeg arvanud, et mul on hea pealelugemishääl, kuniks hakkasin seda pakkuma teenusena. Siis sain teada, kui palju mul veel õppida on. Tekstiga tuleb tööd teha, seda tuleb tunnetada ja enda jaoks meeldivaks mõelda. Seetõttu ma polegi ehk superhea igapäevaste ja teineteisega sarnanevate reklaamide lugeja.

Uue mikrofoni ostsin ka: Stellar X2 ägeee!


usermic linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram